Přehled country bálů a hudebních akcí

sobota 20. dubna

ZAHÁJENÍ S COUNTRY BÁLEM

20.00 hod. - zahajuje sezónu tradičně country skupina MAKADAM ROAD.  

sobota 18. května

20.00 hod. - country skupina SEŠLOST.

6. července

20.00 hod. - country bál se skupinou MAKADAM ROAD.

19. – 20. července

22. ROČNÍK COUNTRY FESTIVAL TOMÁŠE LINKY A PŘÍMÉ LINKY S HOSTY

Letos to rozjedeme už v pátek!!! O pořádný rozjezd se zaslouží BENKROFTI a v pátek tradičně Rosťa Fišer s REVIVAL MICHALA TUČNÉHO.

Pátek - 19.00 hod. - Zahájení pátečního večera se již tradičně ujme kapela BENKROFTI s jejím frontmanem Michalem Rybkou. A kde je Rybka, tam je humor!!! Nejdůležitější informací je již tradičně V PÁTEK – REVIVAL MICHALA TUČNÉHO. Takže se připravte, že prozpíváte celý páteční večer.

Sobota - 13.00 hod. - slavnostního zahájení se ujme country kapela, která nechyběla na žádném ročníku, a sice domovská kapela Vochtánky MAKADAM. No, a pak to odstartujeme – bezva parta BESSONI, slavnostní REKONVALESCENCE – pokřtíme jejich nové CD, u nás poprve americká country KUPA Kladno, které to hodně rozjedou.
Závěrem odpoledne Vás čeká legenda 60. let na scéně K.T.O. se vzpomínkovým pořadem na Waldemara Matušku. Jako hosta s sebou vezou Jiřího Štrébla.

Ve 20.00 hod. a po dvacáté druhé vystoupí TOMÁŠ LINKA A PŘÍMÁ LINKA. Legenda našeho country TOMÁŠ LINKA slaví 25 let své kapely Přímá linka!! Při této příležitosti bylo vydáno DVD s koncertem pořádaným přímo na Vochtánce k 20 letům tohoto výjimečného festivalu. MÁTE SE NA CO TĚŠIT.

Závěr večera Vás čeká country skupina HOLOKRCI s frontmanem a šoumenem MARIANEM KADLECEM. Velká show, u které nesmíte chybět.sobota 10. srpna

20.00 hod. - country bál se skupinou KALUMET.


Není-li uvedeno jinak, jde vždy o soboty. Bály začínají vždy ve 20.00 hod.
Změna programu vyhrazena.

PODROBNÝ PROGRAM


Od 1. května vždy každou středu grilujeme ryby a každý pátek připravujeme bramborákové speciality.

TOPlist

Navštivte malebné údolí Divoké Orlice pod hradem Potštejn a vstupte do časů Divokého západu!

© 2024